Terminai ir sąlygos

PIRKIMAI IR APMOKĖJIMAS
Mes priimame šias mokėjimo formas:

– Visa

– „Mastercard“

– „American Express“

– Atrasti

– „PayPal“

Jūs sutinkate pateikti dabartinę, išsamią ir tikslią pirkimo ir sąskaitos informaciją apie visus pirkinius, atliktus svetainėje. Jūs taip pat sutinkate nedelsiant atnaujinti sąskaitos ir mokėjimo informaciją, įskaitant el. Pašto adresą, mokėjimo metodą ir mokėjimo kortelės galiojimo laiką, kad galėtume užbaigti jūsų operacijas ir prireikus susisiekti su jumis. Kainas galime pakeisti bet kuriuo metu. Visi mokėjimai atliekami eurais.

PRODUKTAI
Mes dedame visas pastangas, kad kuo tiksliau pateiktų svetainėje pateikiamų produktų spalvas, savybes, specifikacijas ir išsamią informaciją. Tačiau mes negarantuojame, kad gaminių spalvos, savybės, specifikacijos ir išsami informacija bus tiksli, išsami, patikima, aktuali ar be kitų klaidų, o jūsų elektroninis ekranas gali tiksliai neatspindėti tikrųjų gaminio spalvų ir detalių. Produktai. Visi gaminiai priklauso nuo užimtumo ir negalime garantuoti, kad prekių bus sandėlyje. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu nutraukti bet kokius produktus dėl bet kokios priežasties. Visų produktų kainos gali keistis.

VARTOTOJO REGISTRACIJA
Jums gali tekti registruotis Svetainėje. Jūs sutinkate laikyti savo slaptažodį konfidencialiu ir būsite atsakingas už jūsų paskyros ir slaptažodžio naudojimą. Mes pasiliekame teisę pašalinti, susigrąžinti ar pakeisti pasirinktą vartotojo vardą, jei savo nuožiūra nustatome, kad toks vartotojo vardas yra netinkamas, nešvankus ar kitaip prieštaringas.

VARTOTOJŲ ATSTOVAVIMAI
Naudodamiesi svetaine, jūs patvirtinate ir garantuojate, kad: (1) visa jūsų pateikta registracijos informacija bus teisinga, tiksli, aktuali ir išsami; (2) jūs palaikysite tokios informacijos tikslumą ir prireikus nedelsdami atnaujinsite tokią registracijos informaciją; (3) turite teisnumą ir sutinkate laikytis šių naudojimo sąlygų; (4) nesate jaunesnis nei 13 metų; (5) nesate nepilnametis toje jurisdikcijoje, kurioje gyvenate, arba jei esate nepilnametis, gavote tėvų leidimą naudotis svetaine; (6) Jūs negalėsite patekti į svetainę automatizuotomis ar ne žmonių priemonėmis, naudodamiesi robotu, scenarijumi ar kitu būdu; (7) nenaudosite svetainės jokiu neteisėtu ar neteisėtu tikslu; ir (8) naudodamiesi svetaine nepažeisite jokių taikomų įstatymų ar kitų teisės aktų. Jei pateikiate tikrovės neatitinkančią, netikslią, aktualią ar neišsamią informaciją, mes turime teisę laikinai sustabdyti arba nutraukti jūsų paskyrą ir atsisakyti bet kokio dabartinio ar būsimo Svetainės (ar bet kurios jos dalies) naudojimo.

SUSITARIMAS SU SĄLYGOMIS
Šios naudojimo sąlygos yra teisiškai įpareigojantis susitarimas, sudarytas tarp jūsų, asmeniškai, dėl jūsų prieigos prie https://fastprintingshop.com svetainės ir jos naudojimo, taip pat su bet kokia kita žiniasklaidos forma, žiniasklaidos kanalu, mobiliojo ryšio svetaine ar mobiliąja programa, susieta ar kitaip su ja susijusi („Svetainė“). Jūs sutinkate, kad patekę į svetainę perskaitėte, supratote ir sutinkate laikytis visų šių naudojimo sąlygų. JEI NESUTINKATE SU VISOMIS ŠIOMIS NAUDOJIMO SĄLYGOMIS, TADA JUMS DRAUDŽIAMA DRAUDŽIAMA NAUDOTI SVETAIN AND, IR PRIVALOTE NUOLAT NAUDOTI. Papildomos sąlygos ir dokumentai, kurie retkarčiais gali būti paskelbti Svetainėje, yra aiškiai įtraukiami čia kaip nuoroda. Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra bet kada ir dėl bet kokios priežasties keisti ar modifikuoti šias naudojimo sąlygas. Mes įspėsime jus apie bet kokius pakeitimus atnaujindami šių naudojimo sąlygų „Paskutinį kartą atnaujinta“ datą, ir jūs atsisakote teisės gauti konkretų pranešimą apie kiekvieną tokį pakeitimą. Jūsų pareiga yra periodiškai peržiūrėti šias naudojimo sąlygas, kad būtumėte informuoti apie atnaujinimus. Jums bus taikoma ir bus laikoma, kad jūs apie tai sužinojote ir sutikote su bet kokių patikslintų naudojimo sąlygų pakeitimais, toliau naudodamiesi svetaine po tokių pataisytų naudojimo sąlygų paskelbimo. Svetainėje pateikta informacija nėra skirta platinti ar naudoti jokiam asmeniui ar subjektui bet kurioje jurisdikcijoje ar šalyje, kur toks platinimas ar naudojimas prieštarautų įstatymams ar kitiems teisės aktams arba dėl kurio mums būtų taikomi bet kokie registracijos reikalavimai tokioje jurisdikcijoje ar šalyje. . Atitinkamai, tie asmenys, kurie nusprendžia patekti į Svetainę iš kitų vietų, tai daro savo iniciatyva ir yra atsakingi tik už vietinių įstatymų laikymąsi, jei ir kiek galioja vietiniai įstatymai. Svetainė skirta mažiausiai 13 metų vartotojams. Visi vartotojai, kurie yra nepilnamečiai toje jurisdikcijoje, kurioje gyvena (paprastai iki 18 metų), turi turėti savo tėvų ar globėjų leidimą ir būti tiesiogiai prižiūrimi, kad galėtų naudotis svetaine. Jei esate nepilnametis, prieš naudodamiesi svetaine, turite leisti tėvams ar globėjams perskaityti ir sutikti su šiomis naudojimo sąlygomis.